Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Akvatinta na papíře, 390 x 293 mm, datováno 1990, signováno vpravo dole J Souček, list č. 32/65, zezadu opatřeno přípisem s určením a autorským razítkem.Autor viz NEČVU 2/770.